Ptejte se, poraďte se, objednávejte:

.

+420 737 106 389

.

obchod@sezamex.cz

 

ostatní kontakty zde

 

 

 

.

Společnost SEZAMEX, spol. s r.o. byla založena v roce 1992. Vyrábíme drážkové panely Slatwall označované též Slat-Wall systém nebo drážkované SlatBoard desky nebo SpaceWall panely na zeď pro kompletní vybavení a zařízení obchodů, prodejen a interiérů. Dále vyrábíme prodejní stojany a výstavní systémy pro vybavení obchodu jako jsou SlatWall stojany na zboží z drážkového panelu Slat-Wall, gondoly, prodejní pulty, stoly, prodejní regály do obchodu, skříňky, prostorové stojany a jiné prodejní zařízení, obchodní nábytek a vybavení v identických barevných odstínech jako drážkové panely SlatWall. Takové stojany pak tvoří interiér prodejny nebo výstav.

Pro drážkové panely SlatWall a stojany SlatWall dodáváme kovové, plastové a dřevěné příslušenství SlatWall ( tedy doplňky, komponenty a závěsy do SlatWall panelů). Jsou to např. háky, háčky, euroháky, euroháčky, vodopády, ramena, konzole, SlatWall držáky polic, skleněné a dřevotřískové police, hliníkové alu profily do drážky, hliníkové držáky polic a hliníkové lišty apod. Pokud Vám však běžné příslušenství nevyhovuje, rádi Vám plastové i kovové příslušenství vyrobíme.

Nabízíme vám kompletní řešení a veškeré služby při vybavení a zařízení prodejny a obchodních prostor, interiéru a výstavních expozic, při realizaci prodejních ploch a výstav, a to nejen výrobu SlatWall desek prodejních regálů do obchodu, ale rovněž dopravu a montáž, odborné poradenství k řešení pro prezentaci zboží, zákaznický servis a velkoobchodní spolupráci. Zdarma Vám provedeme také zaměření Vašich prodejních prostor, vizualizace interiéru a výpočet cenové kalkulace.