Drážkové panely Slatwall pro vybavení a zařízení obchodů, prodejen a interiérů

Vše na míru – povrch a dekor desky, rozměry panelů i jakékoliv rozteče drážek. A za skvělé ceny v krátkých dodacích lhůtách.
Instalace (montáž) drážkových panelů SlatWall i celého interiéru prodejny je samozřejmostí.

JSME ZDE PRO VÁS – KLIKNĚTE SEM!

 

 

Překližkový SlatWall systém Barcelona

Slatwall systém z překližky Barcelona

Drahý Slatwall systém z překližky pro ty, co se chtějí odlišit, v rozměru a rozteči drážek podle Vašich potřeb!

Drážkové panely bílé

Bílé drážkové panely Slatwall na míru v rozměru a rozteči drážkování podle Vašich potřeb!

SlatWall panely v UNI barvách

Např. bílá, šedá, černá, antracit, červená, žlutá, modrá a další. Zvolte si barvu, rozměry panelů, rozteče drážek. Nebo si nechte poradit nejlepší kombinaci cena/výkon.

 

Slat Wall panely dřevodekor

Např. javor, buk, dub, bříza, wenge, jabloň, ořech a další. Zvolte si dřevodekor, rozměry panelů, rozteče drážek. Nebo si nechte poradit nejlepší kombinaci cena/výkon.

 

Ostatní povrchy drážkových panelů

Např. platina, broušený hliník, antracit a další. Zvolte si povrchovou úpravu, rozměry panelů, rozteče drážek. Nebo si nechte poradit nejlepší kombinaci cena/výkon.

Slat-Wall drážkované desky se samolepkou

Celoplošný polep drážkových panelů SlatWall jednobarevnou samolepkou nebo fotografií. Zvolte si grafické provedení, rozměry panelů, rozteče drážek. Nebo si nechte poradit nejlepší kombinaci cena/výkon.

 

Ukázky z realizací interiérů prodejen

Inspirujte se, lépe jednou vidět jak 100x slyšet. Rádi Vám prodejnu zaměříme a navrhneme řešení realizace. V grafickém zpracování uvidíte Vaši budoucí prodejnu.

 

Kovové a plastové příslušenství SlatWall

Teprve s doplňky Vaše SlatWall panely využijete.

 

Máte konkrétní představu? Pojďme na to!
Potřebujete poradit? Kontaktujte nás!
Potřebujete se rozhodnout? Jsme ZDE!

 

Drážkové panely Slatwall (označované též drážkované SlatBoard nebo SpaceWall panely na zeď a nebo Slat panel) pro kompletní vybavení a zařízení obchodů, prodejen, interiérů, veletrhů držíme skladem i vyrábíme na zakázku.

Umíme vyrobit prodejní systémy – SlatWall stojany na zboží, gondoly, pulty, stoly, prodejní regály do obchodu, skříňky, skleněné a dřevotřískové police, prostorové stojany a jiné prodejní zařízení, obchodní nábytek a vybavení v identických barevných odstínech jako drážkové panely Slatwall.

Dodáváme kovové, plastové a dřevěné příslušenství pro SlatWall panely a stojany, hliníkové alu profily do drážky, hliníkové držáky polic a hliníkové lišty.

Nabízíme vám kompletní řešení a veškeré služby při vybavování a zařizování prodejen a obchodních prostor, interiérů a výstavních expozic, při realizaci prodejních ploch a výstav, a to nejen výrobu SlatWall desek a prodejních regálů do obchodu, ale rovněž dopravu a montáž, odborné poradenství k řešení pro prezentaci zboží, zákaznický servis a velkoobchodní spolupráci. Zdarma Vám provedeme také zaměření Vašich prodejních prostor a výpočet cenové kalkulace.

Pro další informace a domluvu nás neváhejte kontaktovat, můžete navštívit i náš showroom, kde se Vám budeme plně věnovat a společně zrealizujeme Vaši představu o prodejním interiéru a obchodním zařízení.