Prodejní stojany s drážkovým panelem SlatWall, gondoly, pulty, stoly a obchodní nábytek

 

 

 

 

Nabízíme širokou paletu prodejních i výstavních stojanů pro vybavení obchodů. Mnoho let vyrábíme stojany nejrůznějších druhů, především však z drážkového panelu Slat-Wall, dále prostorové stojany (prodejní systémy SlatWall), jako např. SlatWall stojany na zboží, gondoly, prodejní pulty, stoly, regály, skříňky a jiné prodejní zařízení, obchodní nábytek a vybavení v identických barevných odstínech jako drážkové panely Slatwall.

Takové stojany pak tvoří interiér prodejny nebo výstav jako jejich nedílná součást. Dodací lhůty jsme zkrátili na co nejkratší dobu. Budeme rádi, pokud nás kontaktujete a společně pak najdeme provedení stojanů a interiéru, které bude vyhovovat přesně Vašim požadavkům. Samozřejmostí je odborné poradenství a zákaznický servis.

Dodáváme také kovové, plastové a dřevěné příslušenství pro SlatWall panely a stojany, hliníkové alu profily do drážky, hliníkové držáky polic a hliníkové lišty, skleněné a dřevotřískové police, drážkové panely SlatWall.

 

Nabízíme vám kompletní řešení a veškeré služby při vybavování a zařizování prodejen a obchodních prostor, interiérů a výstavních expozic, při realizaci prodejních ploch a výstav, a to nejen výrobu stojanů, SlatWall panelů a desek, ale rovněž vizualizaci a návrh, dopravu a montáž, odborné poradenství k řešení pro prezentaci zboží, zákaznický servis a velkoobchodní spolupráci. Zdarma Vám provedeme také zaměření Vašich prodejních prostor a výpočet cenové kalkulace.

Pro další informace a domluvu nás neváhejte kontaktovat, po dohodě můžete navštívit i náš showroom, kde se Vám budeme plně věnovat a společně zrealizujeme Vaši představu o prodejním interiéru a obchodním zařízení.