Drážkové panely Slatwall pro vybavení a zařízení obchodů, prodejen a interiérů

Naše myšlenka je prostá – nenechte se omezovat standardními skladovými formáty a neplaťte materiál navíc, který nevyužijete.
Vyrobíme Vám drážkové panely SlatWall přesně podle Vašich potřeb a to mnohdy rychleji a levněji, než zvládnou jiní se skladovými panely.
Vyzkoušejte nás!

 

Překližkový SlatWall systém Barcelona

Slatwall systém z překližky Barcelona

Slatwall systém z překližky v rozměru a rozteči drážek podle Vašich potřeb!

Panely bílé

Bílé drážkové panely Slatwall v rozměru a rozteči drážkování podle Vašich potřeb! Neplaťte materiál navíc.

Panely v UNI barvách

Např. bílá, šedá, černá, antracit, červená, žlutá, modrá a další. Zvolte si barvu tady nebo tady, rozměry panelů, rozteče drážek a napište nám. Nebo si nechte poradit nejlepší kombinaci cena/výkon.Panely dřevodekor

Např. javor, buk, dub, bříza, wenge, jabloň, ořech a další. Zvolte si dřevodekor tady nebo tady, rozměry panelů, rozteče drážek a napište nám. Nebo si nechte poradit nejlepší kombinaci cena/výkon.

 

Panely ostatní povrchy

Např. platina, broušený hliník, antracit a další. Zvolte si povrchovou úpravu tady nebo tady, rozměry panelů, rozteče drážek a napište nám. Nebo si nechte poradit nejlepší kombinaci cena/výkon.

Panely se samolepkou

Celoplošný polep drážkových panelů SlatWall jednobarevnou samolepkou nebo fotografií. Zvolte si grafické provedení, rozměry panelů, rozteče drážek a napište nám. Nebo si nechte poradit nejlepší kombinaci cena/výkon.Ukázky z realizací

Inspirujte se, lépe jednou vidět jak 100x slyšet.
Rádi Vám prodejnu zaměříme a navrhneme řešení realizace.
V grafickém zpracování uvidíte Vaši budoucí prodejnu.

 

Kovové a plastové příslušenství SlatWall

Teprve s doplňky Vaše SlatWall panely využijete.

 

 

Drážkové panely Slatwall (označované též drážkované SlatBoard nebo SpaceWall panely na zeď a nebo Slat panel) pro kompletní vybavení a zařízení obchodů, prodejen, interiérů, veletrhů držíme skladem i vyrábíme na zakázku.

Umíme vyrobit prodejní systémy – SlatWall stojany na zboží, gondoly, pulty, stoly, prodejní regály do obchodu, skříňky, skleněné a dřevotřískové police, prostorové stojany a jiné prodejní zařízení, obchodní nábytek a vybavení v identických barevných odstínech jako drážkové panely Slatwall.

Dodáváme kovové, plastové a dřevěné příslušenství pro SlatWall panely a stojany, hliníkové alu profily do drážky, hliníkové držáky polic a hliníkové lišty.

Nabízíme vám kompletní řešení a veškeré služby při vybavování a zařizování prodejen a obchodních prostor, interiérů a výstavních expozic, při realizaci prodejních ploch a výstav, a to nejen výrobu SlatWall desek a prodejních regálů do obchodu, ale rovněž dopravu a montáž, odborné poradenství k řešení pro prezentaci zboží, zákaznický servis a velkoobchodní spolupráci. Zdarma Vám provedeme také zaměření Vašich prodejních prostor a výpočet cenové kalkulace.

Pro další informace a domluvu nás neváhejte kontaktovat, můžete navštívit i náš showroom, kde se Vám budeme plně věnovat a společně zrealizujeme Vaši představu o prodejním interiéru a obchodním zařízení.

Máte konkrétní představu? Napište si o cenovou kalkulaci.
Potřebujete poradit? Napište si o zaměření.
Potřebujete se rozhodnout? Napište si o vizualizaci.