Drážkové panely Slatwall pro vybavení a zařízení obchodů, prodejen a interiérů

 

Drážkové panely Slatwall (označované též drážkované SlatBoard nebo SpaceWall panely na zeď) pro kompletní vybavení a zařízení obchodů, prodejen, interiérů, veletrhů a výstav držíme skladem v základních rozměrech 240 x 120 cm a 120 x 240 cm a rozteči drážek 10 cm v barvě bílá.

Další barevné odstíny a individuální provedení rozměru panelů a roztečí drážek pro SlatWall systém Vám dle zadaných požadavků dle Vašeho přání rádi vyrobíme ve velmi krátkém čase a příznivých cenách obratem většinou do druhého dne v závislosti na dostupnosti zvoleného povrchu.
Jedná se o povrchové úpravy např. UNI barvy – bílá, šedá, černá, antracit, červená, žlutá a další, dřevodekory – javor, buk, dub, bříza, wenge, jabloň, ořech a další, platina, broušený hliník a další.
Drážkové panely SlatWall také celoplošně polepujeme samolepkou ať už jednobarevně nebo jakýmkoliv motivem či fotografií.

 

Umíme vyrobit prodejní systémy – SlatWall stojany na zboží, gondoly, pulty, stoly, regály, skříňky, skleněné a dřevotřískové police, prostorové stojany a jiné prodejní zařízení, obchodní nábytek a vybavení v identických barevných odstínech jako drážkové panely Slatwall.

Dodáváme kovové, plastové a dřevěné příslušenství pro SlatWall panely a stojany, hliníkové alu profily do drážky, hliníkové držáky polic a hliníkové lišty.

 

Nabízíme vám kompletní řešení a veškeré služby při vybavování a zařizování prodejen a obchodních prostor, interiérů a výstavních expozic, při realizaci prodejních ploch a výstav, a to nejen výrobu SlatWall desek, ale rovněž dopravu a montáž, odborné poradenství k řešení pro prezentaci zboží, zákaznický servis a velkoobchodní spolupráci. Zdarma Vám provedeme také zaměření Vašich prodejních prostor a výpočet cenové kalkulace.

Pro další informace a domluvu nás neváhejte kontaktovat, můžete navštívit i náš showroom, kde se Vám budeme plně věnovat a společně zrealizujeme Vaši představu o prodejním interiéru a obchodním zařízení.

 

Máte konkrétní představu? Napište si o cenovou kalkulaci.
Potřebujete poradit? Napište si o zaměření.
Potřebujete se rozhodnout? Napište si o vizualizaci.

 

Fotografie z realizací systémem Slatwall najdete zde.